Korčule kolieskové Spokey MAKAN čierno-khaki

82,30 € s DPH

Kolieskové korčule Spokey MAKAN sú pripravené pre náročných užívateľov. Technické parametre boli špeciálne navrhnuté tak, aby robili najväčšie potešenie z jazdy.

TECHNOLOGIE A VÝHODY

Regulovateľné korčule Spokey MAKAN sú určené pre osoby, ktoré hľadajú korčule s možnosťou regulácie veľkosti. Je to optimálne riešenie pre tých, ktorí stále rastú aj pre tých, ktorí majú problematickú veľkosť “na rozhraní”.

Kolieska sú vyrobené z odolného PU, s tvrdosťou 82A, ktorý je optimálny pre rekreačnú jazdu. Ložiská ABEC9 Carbon zaručujú najvyššiu presnosť, dlhú životnosť a vysokú rýchlosť jazdy.

Trojitý systém zapínania: šnúrky, suchý zips a dvojitá spona zaručujú nielen optimálne prispôsobenie nohám, ale predovšetkým najvyššiu úroveň bezpečnosti.

Pre dosiahnutie maximálneho komfortu behom jazdy sú u korčúľ MAKAN rôzne rozmery koliesok v závislosti na zvolenej veľkosti: od 76 mm do 80 mm, a tiež brzda TPR.
 
Hliníkový podvozok 6061 je tvarovaný špeciálnou technikou CNC. To má za následok, že tieto podvozky sú silnejšie než ktorékoľvek iné.
 
Vložka Fitness Air Systém so zvýšenou priedušnosťou zlepšuje prenos tepla a vlhkosti.


ABEC 9 Carbon zaručují nejvyšší přesnost, dlouhou životnost a vysokou rychlost jízdy.
 
Špeciálne profilovaná vnútorná topánka zabraňuje pohybu päty pri jazde. V kombinácii s mäkkým polstrovaním topánky výrazne zvyšuje úroveň pohodlia používania korčúľ.rozmer / dĺžka vložky v cm
36-39: 22,6 - 25 cm
40-41: 25,8 - 28,2 cm


Parametre:
regulovateľné
podvozok: hliníkový
ložiská: ABEC9 Carbon
kolieska: 82A, PU
rozmery koliesok:
76 mm - veľ. 36-39
80 mm - veľ. 40-41
zapínanie: dvojitá spona s poistkou, suchý zips, šnúrovanie
max. váha užívateľa: 100 kg


Podobné produkty

Zobrazené produkty

Žiadne produkty

Buďte odhodlaný Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa