Korčule kolieskové Tempish VINTAGE RETRO top line

183,10 € s DPH

VINTAGE RETRO top line je nová fitness in-line korčuľa TEMPISH využívajúca moderné materiály a technológie. Korčule TEMPISH VINTAGE sú určené predovšetkým pre skúsenejších korčuliarov, ale tiež pre tých menej skúsenejších túžiacich po kombinácii vysokej rýchlosti a dobrej ovládateľnosti korčule.

Skelet korčule je vyrobený z nového kompozitného materiálu na bázi nylonu. Polypropylen vystužený pridaním 8% fiberglasu. Je veľmi pevný a súčasne húževnatý, vďaka čomu sa dosiahlo podstatné zníženie hmotnosti celej korčule. Spodná časť skeletu je značne zúžená a tak dokonale kopíruje tvar chodidla. Skelet je tiež osadený samosvornou prezkou a nártovým páskom na suchý zips pre lepšie dotiahnutie korčule. Tento model je vybavený MOZ systémom. Tento revolučný systém utiahnutia topánky za pomocí oceľového lanka umožňuje veľmi rýchle a pevné dotiahnutie a uvoľnenie, jemné dávkovanie dotiahnutia a vysoký komfort. Nylonové prievlaky (očká) spoločne s oceľovým lankom zaisťujú takmer neobmedzenú životnosť celého systému.

Vnútorná topánka (liner) je vyrobená z dvojvrstvej vnútornej bandáže na bázi molitanu a latexu s čiastočnou tvarovanou pamäťou. V oblasti Achillovej šľachy a členku s veľmi dobrým anatomickým vedením pre zvýšenie pohodlia užívateľa a jednoznačnú fixáciu chodidla v topánke. Topánka bola vyrobená s použitím nového upraveného kopyta (lastu), ktoré je nižšie a prináša omnoho väčšiu podporu klenby. Pre znásobenie pocitu komfortu sme použili tiež vnútornú vkladaciu stielku, ktorá je kvalitne anatomicky tvarovaná a je dvojvrstvá. Má dve hlavné funkcie:

  1. schopnos prispôsobiť sa individuálnemu tvaru chodidla a fixovať ho v topánke proti nežiadúcemu pohybu pri korčuľovaní
  2. tlmí vibrácie od podvozku a tým zaisťuje pohodlnejšiu jazdu na korčuliach

Model TEMPISH VINTAGE RETRO top line je osadený podvozkom Pro Skate 3x110 u korého boli skombinované najlepšie vlastnosti pre korčĺovanie – rýchlosť a ovládateľnosť! Vysokú rýchlosť zaisťujú 3 kolieska o priemeru 110mm, ovládateľnosť potom dĺžka podvozku:

276mm (veľkosť 37-43)

293mm (veľkosť 44-47)

Podvozok Pro Skate je robustný podvozok vyrobeným technológiou CNC z hliníkovej zliatiny 6063. Podvozok je ku skeletu pripevnený centrálnými šróbmi. Korčule sú osadené kolieskami TEMPISH RADICAL, ktoré sa vyznačujú vysokou priľnavosťou a tlmením nerovností povrchu, nízkym opotrebením a veľmi malým válivým odporom. Kolieska sa otáčajú na kvalitných, presných ložiskách ABEC 9 CHROME hi-precision.

Dĺžka vnútornej vložky:

veľ.: 37 - 23,0 cm

veľ.: 38 - 23,5 cm

veľ.: 39 - 24,0 cm

veľ.: 40 - 24,5 cm

veľ.: 41 - 25,5 cm

veľ.: 42 - 26,0 cm

veľ.: 43 - 26,5 cm

veľ.: 44 - 27,5 cm

veľ.: 45 - 28,0 cm

Podobné produkty

Zobrazené produkty

Žiadne produkty

Buďte odhodlaný Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa