tepelné vankúše Heat FOOT WARMER pár

2,97 € s DPH

skladem

Ohrevné tepelné vankúšiky pre komfort v zime, 7 hodín hrejivosti. Priemerná teplota 39°C.

Extra tenké.

Tvarované pod chodidlo.

Dve univerzálne veľkosti: Veľkosť S (36-40), Veľkosť L (41-46).

Váha vankúša je cca 71g (S) a 80g (L). Každé balenie obsahuje jeden pár vložiek (2 kusy).

Aktivuje sa pri kontakte so vzduchom.

Okamžitý zdroj tepla 100% prírodných ingrediencií.

Netoxický. Bez zápachu.

AKO HREJIVÉ VLOŽKY DO TOPÁNOK AKTIVOVAŤ: 1. Otvorte vonkajší obal a vyberte z neho hrejivé vložky (1 pár) na vzduch. 2. Vložte hrejivé vložky do topánok látkovou stranou hore, bielou stranou dole. Hrejivé vložky do topánok začnú hriať v nasledujúcich minútach. Priemerná teplota týchto hrejivých vložiek do topánok je okolo 39°C. Maximálna teplota môže dosahovať 45°C. Teplo z týchto hrejivých vložiek do topánok je možné čerpať po dobu 7-mich hodín.

ZASTAVENIE REAKCIE A REAKTIVÁCIA: Hrejivú reakciu je možné zastaviť vo vzduchotesnom obale. V okamžiku vystavenia hrejivého vankúša opäť na vzduch sa hrejivá reakcia opäť naštartuje. Nábeh reakcie je ale o poznanie dlhší než pri prvotnej hrejivej reakcii. Túto možnosť doporučujeme hlavne u hrejivých vankúšov s hrejivosťou dlhšou ako 12 hod.

POUŽITIE HREJIVÝCH VLOŽIEK DO TOPÁNOK: Hrejivé vložky do topánok sú tenké, vďaka čomu sú vhodné pre každé topánky (do všetkých typov obuvi). Po tom, čo prestanú hrejivé vložky do topánok hriať, ich vyhoďte do bežného domáceho odpadu.

OBSAH HREJIVÉHO SÁČKU: Obsah hrejivých vložiek do topánok tvorí zmes železného prášku, aktívneho uhlíku, vody, soli a vermikulitu (zeminy). Táto zmes je uzavretá v špeciálnom papierovo-látkovom sáčku a vďaka špeciálnemu patentu sa nedostane dovnútra a von zo sáčku nič iné ako vzduch, na ktorom je postavený celý princíp fungovania týchto hrejivých vankúšov.

CHEMICKÁ REAKCIA: Železný prášok v hrejivých vankúšoch v kombinácii s kyslíkom obsiahnutým vo vzduchu vytvára reakciu generujúcu teplo. Soľ s vodou pôsobí ako katalyzátor* reakcia uhlíku s vermikulitom, ktorá pôsobí ako rezerva vody. *Katalyzátor je materiál, ktorý má vplyv na rýchlosť chemickej reakcie, bez toho, aby bol pri reakcii sám použitý. Tento materiál môže buď reakciu zrýchlovať alebo spomaľovať.

LIKVIDÁCIA: Celý hrejivý vankúš, vrátane obsahu je ekologicky a toxicky neškodný. Po skončení reakcie je možné hrejivý vankúš vyhodiť do bežného domáceho odpadu.

KVALITA: Naše hrejivé vankúše / ohrievače / hrejivé podložky splňujú tieto kritéria kvality: ISO 9001 / ISO 9002, TÜV Rheinland, CE. Tieto hrejívé vložky do topánok splňujú podmienky pre predaj v EU.

TRVANLIVOSŤ: V originálne uzavretom balení niekoľko rokov. (Veľakrát je možné využiť hrejivé vankúše aj niekoľko rokov po dátume expirácie.)

TECHNICKÉ PARAMETRE: Veľkosť vankúšov S: 70 x 230 mm. Váha vankúšov S (cca): 71 g, Veľkosť vankúšov L: 75 x 250 mm, Váha vankúšov L (cca): 80 g. Priemerná teplota: 39°C, Dĺžka hrejivosti: 7 hod. TIP: Hrejivé vložky do topánok INSOLEWARMERS sú vhodné do bežných, či lyžiarskych topánok.

KDE HREJIVÉ VANKÚŠE VYUŽIŤ? Pri: Statických športoch (Golf, Strelba, Curling, Jazda na koni), Lyžovanie, Rybárčení, Lovu zveri, Kempovaní, Jachtárení, Airsoftu, či Paintballu, Jazde na bicykli. Dlhotrvajúcej práci v chladnom počasí (polícia, vojenské zložky, záchranné zložky, bezpečnostné služby, stánkari), Dlhotrvajúcich túrach. A mnohých ďalších aktivitách

Žiadne produkty

Buďte odhodlaný Poštovné
0,00 € DPH
0,00 € Spolu

Ceny s DPH

Pokladňa